Hakkımızda

Anadolu Lisesi’ni tamamladıktan sonra 2010 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü, Lisans ve 2015 yılı Türk Hava Kurumu Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Ana Bilim Dalı İşletme, Yüksek Lisans bölümlerinden mezun oldum. Mali Müşavirlik ve Danışmanlık işletmesinin kurucusuyum.


2010 Yılından 2022 yılları arasında Tam Tasdik Hizmetlerinde Anadolu bölge müdürü Denetçi sıfatı ile görev yapmış olup, bu çalışma süreleri sırasında kamu ve özel kesim işletmelerinde mali müşavirilik, denetim, vergi ve danışmanlık hizmetlerinde yer aldım. İnşaat ve Taahhüt, Eğitim, Enerji, Üretim, Teknoloji ve Maden sektörlerinde Tam Tasdik Denetçisi olarak denetim faaliyetlerinde bulundum.

Tam Tasdik Denetim ve Danışmanlık faaliyetine artık Mali Müşavirlik hizmeti olarak devam etmekteyim. Aynı zamanda Türk ticaret kanunun ticaret sicil uygulamaları ile vergi iadesi uygulamalarında da yine denetim hizmeti verilen firma sektörlerinde deneyimlerim bulunmaktadır.

Şirket ve şahıs firmaları haricinde Adi Ortaklık, İş Ortaklık ve Konsorsiyum ortaklıklarında Mali müşavirlik, denetim, vergi ve danışmanlık alanlarında deneyimlerim mevcuttur.


Facebook Twitter Instagram Youtube
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
 
Eti Mahallesi Toros Sokak Dış Kapı 7 İç Kapı 29 Çankaya/ANKARA